A híres Victoria Secret fehérnemű cég, felfedte a rejtélyt, hogy milyen modellekkel vonulnak fel a kifutón, hogy bemutathassák a legújabb kollekciót. Persze több találgatás ment az interneten a lehetséges esélyesekről, de csak most szeptember elején hozta nyilvánosságra, hogy kiket vonultatnak fel a kifutón.

“Angyalok”

A márka legnépszerűbb 11 modelljéből csak pár fog részt venni a bemutatón. Név szerint Lais Ribeiro, Taylor Hill és Romy Stride. Szintén részt vesz a kétszeres anyuka Candice Swanepoel. Behati Prinsloo részvétele, még kérdéses.

Az idei Victoria Secret Fashion Show kifutóján Lily Aldridge valószínűleg nem fog részt venni. Ő is az anyaságra készül.

Lássuk, hát kik azok, akik részt vehetnek a Victoria Secret showban. Íme a lányok:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Victoria’s Secret (@victoriassecret) által megosztott bejegyzés,

Josephine Skriver

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Josephine Skriver (@josephineskriver) által megosztott bejegyzés,

Sara Sampaio

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sara Sampaio (@sarasampaio) által megosztott bejegyzés,

Elsa Hosk

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

elsa hosk (@hoskelsa) által megosztott bejegyzés,

Jasmine Tookes

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Jasmine Tookes (@jastookes) által megosztott bejegyzés,

Martha Hunt

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Martha Hunt (@marthahunt) által megosztott bejegyzés,

Adriana Lima

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Adriana Lima (@adrianalima) által megosztott bejegyzés,

Stella Maxwell

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Stella! (@stellamaxwell) által megosztott bejegyzés,

A Victoria’s Secret casting eredményei szerint 15 lányt választottak ki, akik részt vehetnek a közelgő show-n. Hihetetlen érzés volt, mikor kiderült, hogy a vitiligó-modell, Winnie Harlownak sikerült bekerülnie. A másik nagy meglepetés Kelsey Merritt volt, aki az első filipino-modell, aki részt vehet a showban.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Victoria’s Secret (@victoriassecret) által megosztott bejegyzés,

Winnie Harlow

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) által megosztott bejegyzés,

Kelsey Merritt

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kelsey Merritt (@kelseymerritt) által megosztott bejegyzés,

Iesha Hodges

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Iesha Hodges (@ieshahodgesofficial) által megosztott bejegyzés,

Cheyenne Maya Carty

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

CHEYENNE MAYA CARTY (@chey_maya) által megosztott bejegyzés,

Myrthe Bolt

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Myrthe Bolt (@myrthebolt_) által megosztott bejegyzés,

Lorena Rae

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lorena Rae (@lorena) által megosztott bejegyzés,

Sofie Rovenstine

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sofie Grace Rovenstine (@sofie_rovenstine) által megosztott bejegyzés,

Duckie Thot

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Duckie (@duckieofficial) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés